logo

                        

KAMER ULUSLARARASI NAKLİYAT

Merkezi Gaziantep'te olmak üzere 1983 yılında kurulan Kamer A.Ş. yurt içi ve uluslararası karayolu taşımacılığı yapmakta ve hizmet kalitesini sürekli olarak artırmaktadır. Kendi C2 mize kayıtlı özmal son model araçlarımız ile tüm nakliyelerimizi sigortalı olarak taşımacılık gerçekleştiren ilk ve tek lojistik firması olduğumuzu sizlerle öncelikle paylaşmak isteriz.

Her biri alanında uzman personeli, yeterli sayıda araçla istenen miktarda günlük taşıma kapasitesi,özel amaçlı nakliye araçları , zamanında ve gecikmesiz araç temini ve çok sayıda yurtiçi ve yurtdışı ofisleri , Kamer'in sunduğu avantajlardan sadece bazılarıdır. Irak, Suriye, İran, Ürdün, Suudi Arabistan, Afganistan başta olmak üzere tüm Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetlere nakliye ve lojistik hizmetlerimizi siz müşterilerimizin hizmetine sunduk. Firmamızın başta Dünya Gıda Örgütü ( WFP ), Dünya Gıda ve Tarım Örgütü ( FAO ) ve diğer Birleşmiş Milletler organizasyonlarının karayolu nakliyesi konusunda hizmet tedarikçisi olduğunu memnuniyetle belirtmek istiyoruz.1991 yılından bu yana söz konusu organizasyonların gıda ve muhtelif malzeme taşımaları sürekli olarak tarafımızdan gerçekleştirilmiştir. Irak bölgesiyle ilgili tecrübe ve bilgi birikimimizi bu konuda müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Ayrıca Irak ve Ortadoğu'da değişen ve gelişen şartlara göre depolama, aktarma boşaltma ve yükleme işlemleri ile gerektiğinde yabancı menşeli (Irak, Suriye, Ürdün) araçlarla nakliye için organize olmuş durumdayız. Zaho/Irak'ta bu iş ve işlemler için kadrolu personelimiz,ofisimiz ve depolama/aktarma alanımız bulunmaktadır. Kamer A.Ş 5 kıtaya / kıtadan gemi kiralama yoluyla dökme ve konvansiyonel yüklemeleri gerçekleştirmekteyiz.

Saygılarımızla,

BELGELERİMİZ


UND ÜYELİK BELGESİ
C2 YETKİ BELGESİ
FQC SERTİFİKA